Heroes Never Die - ZONE
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Heroes Never Die - ZONE

Nu uita sa te Inregisrtezi !!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulile Forumului

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
MonTezuma
Administrator
Administrator
MonTezuma


Mesaje : 129
Data de înscriere : 16/07/2008
Varsta : 32

Regulile Forumului Empty
MesajSubiect: Regulile Forumului   Regulile Forumului Icon_minitimeDum Iul 20, 2008 12:52 pm

Regulamentul De Baza! Care Trebuie Bineinteles Respectat!


•Nu postati de dragul de a posta!!
•Nu se face dublu-post! Daca ai uitat ceva dai edit din dreapta sus la mesaj!!
•Nu folositi limbaj de chat | mess mirc etc |
•Nu faceti OFF-Topic!Asta inseamna sa vorbiti numai despre ce se vorbeste in subiect!
•In posturile voastre va rugam sa fiti cat mai expliciti!
•Nu injurati!Asta inseamna ca nu aveti voie sa jigniti/injurati nici macar in PM
•Nu faceti atac la persoana.Asta inseamna sa nu vorbesti despre acea persoana nu stiu eu cum.Discutati subiectul,nu persoana!
•Nu folositi cu exces iconitele emotive!Asta inseamna ca nu aveti voie sa puneti 5 mii de iconite emotive intr-un mesaj. (Daca folositi emoticonuri nu folositi una langa alta mai multe maxim 4 (una langa alta)!
•Nu faceti reclama la alte site-uri numai daca are legatura cu subiectul!
Nu faceti amenintari pe forum! Luati Direct BAN !
•NU FACETI SPAM! Asta inseamna sa nu postezi degeaba doar ca sa faci posturi multe ! Sper ca ati inteles! Se pedepseste cu 10 Warn! SI CHIAR BAN!
!


Ultima editare efectuata de catre InsTincT in Mier Aug 20, 2008 10:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://hnd-zone.forumgratuit.ro
Mihai Night
Administrator
Administrator
Mihai Night


Mesaje : 41
Data de înscriere : 17/07/2008

Regulile Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Regulile Forumului   Regulile Forumului Icon_minitimeLun Iul 21, 2008 12:44 am

Cea mai importanta regula este aceea de a respecta regulile de mai sus...altfel consecintele vor fi grave...
Sus In jos
 
Regulile Forumului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Heroes Never Die - ZONE :: Heroes Never Die :: Reguli-
Mergi direct la: